22بهمن فرصتی برای رفع کدورت‌های سیاسی

فعالان سیاسی در گفتگو با «فردا» تاکید کردند؛
22بهمن فرصتی برای رفع کدورت‌های سیاسی
باید در سالگرد پیروزی انقلاب، ناراحتی و تعلمات روحی برخی از چهره‌ها برطرف و همگان با وحدتی بیش از پیش به سوی تحقق آرمان‌های امام حرکت کنند. در 22 بهمن ملت ایران باید به این بیگانگان نشان دهند که به آرمان های اسلام و امام راحل وفادارند.
ایام مبارک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصتی است برای رفع کدورت های سیاسی و تاکید بر آرمان ها و ارزش ها و اهداف اولیه انقلاب اسلامی. راهپیمایی 22 بهمن نیز در همین راستا می تواند بیان گر وحدت نظر همه جریان های سیاسی با سلیقه های مختلف، در خصوص اصل انقلاب اسلامی و اهداف عالیه آن باشد.

در همین ارتباط محمد اشرفی اصفهانی نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی«فردا» وحدت، اتحاد و یکدلی را از مهم‌ترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: این وحدت باید همواره مد نظر کلیه مسئولان نظام جهت پیشبرد اهداف امام و شهدا باشد. مسئولان نباید فراموش کنند با ایجاد هرگونه خلل در این وحدت، شکست خواهیم خورد.

فرزند آیت الله اشرفی اصفهانی اظهار داشت: متاسفانه بعد از انتخابات حوادثی پیش آمد که منجر به اختلاف در بین نخبگان و مردم شد، در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی نخبگانی که برای انقلاب زحمت کشیده و خون دل خورده‌اند باید با نگاهی به روزهای پر حماسه سی سال پیش، تغییراتی در روند کاری خود ایجاد کنند.

وی با تاکید بر اینکه خواص باید اهداف اسلام و انقلاب را به نتیجه برسانند، گفت: باید در سالگرد پیروزی انقلاب، ناراحتی و تعلمات روحی برخی از چهره‌ها برطرف و همگان با وحدتی بیش از پیش به سوی تحقق آرمان‌های امام حرکت کنند.

اشرفی اصفهانی خطاب به بزرگان و دلسوزان نظام گفت: دل دشمن برای ما نمی سوزد، آنها در صدد هستند تا از هر خلاء و شکافی به سود خود بهره برداری کنند، نباید گزندی به دستشان دهیم. باید با بصیرت، بینایی و اتحاد در پیشبرد انقلاب تلاش کنیم تا ان شاء‌الله بتوانیم روح امام راحل را از اعمالمان شاد کنیم.

حسین کنعانی مقدم سخنگوی حزب الله ایران هم در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی «فردا» وحدت و پرهیز از جنگ داخلی به خاطر مسائل سیاسی، را از جمله مشخصه‌های جامعه ایرانی دانست و افزود: متاسفانه در برخی از موارد به دلیل دخالت بیگانگان اوضاع کمی متغیر و از حالت عادی خارج می شود.

وی با اشاره به برخی اتفاقات بعد از انتخابات که به سبب دخالت بیگانگان به وجود آمد، گفت: در 22 بهمن ملت ایران باید به این بیگانگان نشان دهند که به آرمان های اسلام و امام راحل وفادارند. در 22 بهمن فارغ از بحث های انتخاباتی، با همدلی و وحدت جریانات سیاسی، منظور خود را به دشمنان نظام می رسانیم.

این فعال سیاسی به آن دسته از معترضین، منتقدین و کسانی که خواسته و یا ناخواسته در مسائل بعد از انتخابات سهیم بوده‌اند، توصیه کرد: به دیگران نشان دهید اگر مشکلی هم در میان است، برای تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

کنعانی مقدم اجرای واقعی مردمسالاری نشات گرفته از جمهوری اسلامی را تنها راه برون رفت از بحران‌ها دانست و گفت: با وحدت و یکدلی نیروهای اصلی انقلاب، مشکلات کشور هم به خودی خود حل خواهد شد.
/ 1 نظر / 6 بازدید
ايران

دستگيري عناصر تشکيلاتي شبکه‌هاي ماهواره‌اي ضد انقلاب http://www.javanonline.ir/Nsite/FullStory/?Id=110129 تلاش و پيگيري مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) تعدادي از مرتبطين و عناصر تشکيلاتي شبکه‌هاي ماهواره‌اي ضد انقلاب و رسانه‌هاي صهيونيستي و عناصر وابسته به جريان فتنه را بازداشت کردند. به گزارش روابط عمومي وزارت اطلاعات، با عنايات خداوند متعال و تلاش و پيگيري مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) هفت نفر از مرتبطين و تشکيلاتي شبکه‌هاي ماهواره‌اي ضد انقلاب و رسانه‌هاي صهيونيستي و عناصر وابسته به جريان فتنه شناسايي و طي عملياتي دستگير شدند.