اطلاعات در خدمت مردم....

توضیحات وزیر اطلاعات در مورد امنیت 22بهمن
دستگاه‌های امنیتی و انتظامی نیز براساس فرضیات مختلفی که وجود دارد پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده است و ما راهپیمایی بسیار پرشکوهی که پاسخ سنگینی برای دشمنان و ضد انقلاب خواهد بود را شاهد خواهیم بود.
ایسنا: وزیر اطلاعات یک نفر از بازداشت‌شدگان اخیر را خبرنگار معرفی کرد که با سایت‌های بیگانه مرتبط بوده و حمایت قابل توجهی نیز از طرف بیگانگان نیز داشته است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد بازداشت‌های اخیر اظهار کرد: همه این افراد خبرنگار نیستند و تنها یک نفر بوده که با سایت‌های بیگانه مرتبط بوده و حمایت قابل توجه بیگانه را پشت سر خود و اعترافاتی نیز داشته است.

وی اضافه کرد: این یک خبرنگار در ارتباط با رادیو فردا بوده و افراد مختلفی نیز در این زمینه دستگیر شدند که به مسائل‌شان رسیدگی می‌شود.

وزیر اطلاعات در پاسخ به پرسش دیگری در مورد بحث امنیت راهپیمایی 22 بهمن نیز اظهار کرد: خود مردم بهترین مجموعه برای تامین امنیت این راهپیمایی هستند و چون این راهپیمایی مردمی است همیشه ضد انقلاب وقتی با مردم مواجه شده متوجه شده است که نمی‌تواند هیچ کاری انجام داده و مقاومتی داشته باشد.

وی ادامه داد: امنیت این راهپیمایی را خود مردم ایجاد می‌کنند که البته دستگاه‌های امنیتی و انتظامی نیز براساس فرضیات مختلفی که وجود دارد پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده است و ما راهپیمایی بسیار پرشکوهی که پاسخ سنگینی برای دشمنان و ضد انقلاب خواهد بود را شاهد خواهیم بود.

مصلحی همچنین امنیت عمومی کشور را مطلوب توصیف کرد که مرهون تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی و انتظامی است.

خبرنگار دیگری از وزیر اطلاعات در مورد بحث کشف سلاح‌ در یکی از مناطق تهران پرسید که وی در پاسخ اظهار کرد: برادران سپاهی این سلاح‌ها را کشف کردند که در حال پیگیری موضوع هستند که با چه قصد و منظوری سلاح‌ها در آنجا موجود بوده است.

وی افزود: اظهاراتی مطرح شده بود که این سلاح‌ها مربوط به بسیج است که هیچ‌کدام از اظهارات مطرح شده در این خصوص براساس بررسی‌ها صحیح نیست و سپاه در حال بررسی بیشتر موضوع است تا به نتیجه برسد.

مصلحی همچنین در مورد بحث بازداشت یک تن در مورد قتل حوادث روز عاشورا نیز گفت: ما این فرد را دستگیر نکرده‌ایم و در جریان آن نیستم.
/ 0 نظر / 6 بازدید