اعتراف بنی‌صدر:اگر امام بود آقای خامنه‌ای را تحسین می‌کرد

اعتراف بنی‌صدر:
اگر امام بود آقای خامنه‌ای را تحسین می‌کرد
بنی‌صدر با وجود مواضع عیان در عناد با جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، به قدرت رهبر انقلاب و توانایی ایشان در حفظ نظام اسلامی در پی حوادث اخیر اعتراف کرد.
توانایی رهبر انقلاب در مدیریت بحران‌های مختلف در طول بیست سال اخیر موجب شده تا بنی‌صدر هم با وجود مواضع خصمانه علیه نظام اسلامی و بنیان‌گذار کبیر آن، به این امر اعتراف کند.

به گزارش «فردا»، ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رئیس‌جمهور ایران که به حکم مجلس شورای اسلامی و تائید امام خمینی از مقام خود عزل شد، در گفت و گو با آبزرور گفت: اگر ایشان [امام خمینی(ره)] زنده بودند، صدها بار به آقای خامنه‌ای احسنت می‌گفتند.

بنی‌صدر افزود: دلیل این تحسین این است که آقای خامنه‌ای به خوبی توانسته نظامی که آقای خمینی ایجاد کرد را حفظ کند.

ابوالحسن بنی‌صدر، اولین رئیس‌جمهور ایران بود که از سوی مجلس و با تائید امام خمینی(ره) به دلیل عدم کفایت، خیانت‌ها و تخلفات متعدد از کار برکنار شد. وی پس از برکناری، بصورت پنهانی از ایران فرار کرد.

اعتراف بنی‌صدر به توانایی رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حالی صورت گرفته است که بحران‌های متعدد 20 ساله اخیر با محوریت کشورهای متخاصم غربی بارها با درایت و بصیرت ایشان حل و بقای نظام را موجب شده است.

بنی‌صدر در حالی این اعتراف را انجام داده که پیش از آن نیز وابستگان آمریکا و رژیم صهیونیستی بصورت مستقیم و غیرمستقیم بارها تاکید کرده‌اند که مدیریت آیت‌الله خامنه‌ای موجب شکست طرح‌های آنان شده است.

 وی پیش از برکناری، مواضع غیرآشکار مخالف امام(ره)، نظام و رهبر انقلاب داشت که با افشای خیانت‌های وی، آشکار گردید و علنا به دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری و میراث گرانقدر امام خمینی(ره) می‌پرداخت.

اعتراف بنی‌صدر زمانی رخ می‌دهد که عده‌ای از یاران سابق انقلاب در قبال سرپیچی خود و طرفدارانشان از اصل ولایت فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سکوت کرده‌ و بصورت کامل به رهنمودهای وحدت‌آفرین ایشان که حافظ نظام است، سرباز زده‌اند.

/ 0 نظر / 6 بازدید