طائب: ابطحی جای موشک دوربرد را لو داده بود

استاد حوزه و دانشگاه گفت: در سال دوم ریاست جمهوری خاتمی بود که سپاه متوجه شد محل موشک دوربرد لو رفته و فهمیدند عباس عراقی دانشجوی پیرو خط امام اطلاعات را به دشمن می‌دهد و او هم می‌گفت من کاره‌ای نیستم کار ابطحی است و ابطحی که خبر را از خاتمی می‌گرفت به آمریکایی‌ها می‌داد. به گفته وی خدا مردم ایران را برای یک ماموریت آفریده و آن هم جهانی سازی دین خدا است و خداوند مردم ایران را برای این کار انتخاب کرد.
فارس: استاد حوزه و دانشگاه گفت: بعد از جنگ نخستین رئیس جمهور هاشمی رفسنجانی بود که از نظر اقتصادی دیدگاه غلطی داشت و سبب شد تا آنها پیاده نظام اقتصادی خودشان را تقویت کنند.

حجت‌الاسلام مهدی طائب چهارشنبه شب در جمع هیئت یاران انقلاب اسلامی گیلان در مهدیه رشت افزود: حرکتی که در ایران انجام شد دنیا را عوض کرد.

وی ادامه داد: افتخار مردم ایران این است که امام خمینی (ره) به صورت طبیعی فوت شدند زیرا اگر شهید می‌شدند اگرچه برای ایشان افتخار بود اما ما زیر سئوال می‌رفتیم که چرا نتوانستیم از امام خود محافظت کنیم.

طائب اظهار داشت: وقتی امام علی (ع) به شهادت رسید مردم کوفه زیر سئوال رفتند که چرا از امامشان محافظت نکردند و وقتی امام حسین(ع) به شهادت رسیدند مردم کربلا نیز زیر سئوال رفتند اگر چه برای هر دو بزرگوار شهادت افتخار بود.

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه امام خمینی (ره) جزو کسانی بود که دشمنانش قدر بودند، اظهار داشت: امام (ره) خوب می‌دانستند نقطه جوش همه دنیا اسرائیل است به همین دلیل فرموده بودند که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود و ایشان زمانی این جمله را گفتند که ایران در زمان شاه غلام حلقه به گوش اسرائیل بود.

وی گفت: امام در آن زمان حامیان اسرائیل مانند آمریکا، شوروی و انگلیس را کنار گذاشت به طوری‌که به دستور شاه به ترکیه تبعید شد.

معاون اطلاعات سپاه کشور تصریح کرد: از زمانی که مردم ایران ولایت را قبول کردند و شیعه شدند یک حجت نداریم که دشمن توانسته باشد آن را به شهادت برساند زیرا مردم اجازه چنین کاری را به دشمنان نداده‌اند.

به گفته وی خدا مردم ایران را برای یک ماموریت آفریده و آن هم جهانی سازی دین خدا است و خداوند مردم ایران را برای این کار انتخاب کرد.

استاد حوزه و دانشگاه افزود: در طول تاریخ ایرانی‌ها ولایت را پذیرفتند و ملاک کارشان حب‌الهی بود به همین دلیل خدای متعال آنها را یاری می‌کند.

طائب به ماجرای طبس اشاره کرد و گفت: اگر پای آمریکایی‌ها در آن دوران به زمین می‌رسید همه چیز به‌هم می‌ریخت و انقلاب 30 سال به عقب می‌افتاد اما این نیروهای الهی بودند که توفان شن به راه انداختند و در زمانی که هنوز آمادگی نظامی شکل نگرفته بود توفان شن اتفاق افتاد و دشمن نابود شد.

وی اظهار داشت: خداوند یک بار دیگر در انتخابات به ما کمک و توطئه دشمنان را بر ملا کرد و در زمانی که آمریکا و اسرائیل از تمام رسانه‌ها، ماهواره‌ها، اینترنت و محاصره اقتصادی استفاده می‌کرد و در تلاش بود مردم را از نظام جدا کند اما حضور 40 میلیونی مردم مهر تاییدی بر نظام بود.

تائب اظهار داشت: دشمن با دیدن حضور گسترده مردم تلاش 30 ساله خود علیه انقلاب را بی فایده دید و مایوس شد.

وی ادامه داد: از ابتدای شکل‌گیری نظام دو جریان اصلاحی و اصولگرایی وجود داشت که اصلاحات معتقد بودند حرف آخر را اول بزن و هر جا کم آوردی کوتاه بیا و عقب‌نشینی کن و در سمت دیگر اصولگرایان می‌گفتند حرفت را بزن و به دشمن کاری نداشته باش.

طائب با بیان اینکه هیچ‌کدام از اینها دشمن را نمی‌خواهند خاطرنشان کرد: برخی از این احمق‌ها که زیر پرچم آمریکا رفتند فکر می‌کنند آمریکا بیاید همه آنها را نگه می‌دارد اما نمی‌دانند که آمریکا هیچ کدام آنها را نمی‌خواهد.

وی افزود: اصلاح‌طلبان هستند که به دشمن جا پا نشان می‌دهند نه اصولگرایان، زیرا اصولگرا در برابر دشمن می‌ایستد و به دشمن اجازه ورود به کشور نمی‌دهد.

معاون اطلاعات سپاه کشور اظهار داشت: اصلاح‌طلبان طی 30 سال تبلیغی که کردند که مردم ما را می‌خواهند و در این مدت یک آزمون برگزار شد و از بین این همه حضور، 25 میلیونی به اصولگرایی داده شد.

وی گفت: اگرچه احمدی نژاد آخر اصولگرایی نیست اما انسان خوب و بی‌نظیری است و وقتی که گفت ما مقدمه‌ساز دولت امام زمان (عج) هستیم، شعارش آخر هویت اصولگرایی بود.

طائب افزود: هرگز دعای « الهم‌عجل لولیک الفرج» از زبانش نمی‌رود و این ریا نیست، ریا این است که در هر محفلی می‌روی با زبان آنها صحبت کنی یعنی پیش حزب‌اللهی‌ها که هستی حزب‌اللهی حرف بزنی ولی احمدی‌نژاد در هر محفل و سازمان ملل حرفش را می‌زند و این دعا را به زبان می‌آورد.

به گفته وی احمدی نژاد حرفش این بود که می‌خواهیم عدالت را اجرا کنیم زیرا عدالت است که کمر طاغوت را می‌شکند نه آبادانی که دشمن بیاید در کیش و خوشگذرانی کند.

طائب با اشاره به تشکیل دولت‌ها پس از جنگ در ایران اظهار داشت: بعد از جنگ نخستین رئیس جمهور هاشمی رفسنجانی بود که از نظر اقتصادی نیز دیدگاه غلطی داشت و سبب شده تا آنها پیاده نظام اقتصادی خودشان را تقویت کنند.

وی گفت: کرباسچی شهردار آقای هاشمی بود که 130 بنگاه اقتصادی زیرنظر شهرداری کار می‌کرد و اقتصاد تهران را با این کار در مشت خودشان گرفته بودند و سازمان برنامه و بودجه را هم گرفتند.

معاون اطلاعات سپاه کشور افزود: وقتی کسی از قشر پیاده نظام دشمن خبر نداشت مقام معظم رهبری در سال 76 با دید الهی قضیه را متوجه شد و فرمودند که دشمن دارد تهاجم فرهنگی را آغاز می‌کند.

طائب ادامه داد: در سال 76 دوران خاتمی وقتی او با شعار آزادی آمد امروز متوجه شدیم آنها برای تقویت پیاده نظام خود نیاز به دروغ داشتند و اگر حقایق را می‌گفتند چه لزومی داشت جوان عکس امام را پاره کند و این‌ کار زمانی اتفاق می‌افتد که به جوان دروغ گفته شود.

معاون اطلاعات سپاه کشور اظهار داشت: وقتی شعار آزادی آمد مطبوعات زنجیره‌ای آغاز شد و همین اکبر گنجی که صحبت‌هایش برای عده‌ای عجیب بود این حرف‌ها را قبلا در سال‌های 86 و87 در همین مطبوعات زد اما وقتی یکی حرف می‌زد می‌گفتند آزادی مطبوعات.

استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد: وقتی اقتصاد و جمعیت آنها شکل گرفت در سال دوم ریاست جمهوری خاتمی بود که سپاه متوجه شد محل موشک دوربرد لو رفته و فهمیدند عباس عراقی دانشجوی پیرو خط امام اطلاعات را به دشمن می‌دهد و او هم می‌گفت من کاره‌ای نیستم کار ابطحی است و ابطحی که خبر را از خاتمی می‌گرفت به آمریکایی‌ها می‌داد.

وی افزود: وقتی به خاتمی این خبر را دادند او گفت خودم با ابطحی برخورد می‌کنم و بعد ابطحی شد معاون پارلمانی دولت اصلاحات.

معاون اطلاعات سپاه ادامه داد: با روی کار آمدن دولت نهم ستون فقرات دشمن که رانت‌خواری بود شکسته شد و احمدی نژاد نشان داد که شجاع است و جلوی دشمن ایستاد.

وی با اشاره به فعالیت دولت نهم خاطرنشان کرد: در این چهار سال احمدی‌نژاد را تحقیر کردند و هیچ کس جرات نمی‌کرد از او حمایت کند اما رهبر حامی دولت نهم بود و سابقه نداشت از رئیس جمهوری حمایت کند ولی احمدی نژاد تمام سرمایه‌های دشمن را از سال 68 تا 87 برهم زد.

طائب گفت: مقام معظم رهبری این را خوب می‌دانستند که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است دشمن دید احمدی نژاد دارد تمام زحمات آنها را برملا می‌کند تصمیم گرفتند از نیرویی که محبوبیت دارد استفاده کنند.

وی افزود: آنها دیدند چه کسی بهتر از نخست وزیر دوران هشت سال دفاع مقدس و از یاران امام که هیچ نقطه ضعیفی ندارد.

وی اضافه کرد: دشمن به موسوی، کروبی و خاتمی گفت که در انتخابات علیه احمدی نژاد سیاه نمایی کنند و بگویند ایران در دوران او لب پرتگاه قرار دارد و او یک خائن است و بعد از رٱی آوردن او را محکوم کنند و اگر هم رٱی نیاوردند بگویند تقلب شده است.

طائب در باره اوضاع انتخابات گفت: در پنج روز مانده به انتخابات سیستم نظر‌سنجی آنها نشان داده که میرحسین رای نمی‌آورد پس از آن موسوی اطلاعیه داد که شورای نگهبان می‌خواهد تقلب کند و کمیته صیانت از آرا را تشکیل دادند.

معاون اطلاعات سپاه کشور ادامه داد: ساعت 9 شب انتخابات که هنوز مردم تهران رای نداده بودند موسوی پیام پیروزی خودش را داد و در حالی که هنوز آرا شمارش نشده بود گفت که ما جشن پیروزی را در روز ولادت حضرت زهرا (س) می گیریم.

طائب در ادامه اظهار داشت: برخلاف همیشه بعد از اعلام رای نهایی رهبر اطلاعیه داد که انتخابات مورد تایید ما است چون دست آنها را خوانده بودند.

وی گفت: موسوی اطلاعیه داد و اعتراض کرد و گفت امانت را به اهلش بدهید و چرا به عهدتان وفا نکردید و جلوی امام ایستادند و دوشاخه شدند.
/ 0 نظر / 6 بازدید