بازتاب سخنان میرحسین موسوی در رسانه های صهیونی...

به دنبال گفت وگوی میرحسین موسوی با سایت کلمه در روز سه شنبه رسانه های غربی و صهیونیستی دیروز از سخنان ساختار شکنانه وی استقبال کردند و اظهارات سخیف موسوی را اتهامات نیش دار علیه نظام جمهوری اسلامی دانستند.

روزنامه لس آنجلس تایمز با بازتاب گفت وگوی موسوی با سایت کلمه نوشت: میرحسین موسوی حمایت اولیه خود را از جمهوری اسلامی زیر سوال برد.

این روزنامه که از موسوی به عنوان رهبر اپوزیسیون یاد می کرد با بیان اینکه وی اتهام نیش داری را علیه تشکیلات حاکم جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده نوشت که موسوی خواستار اصلاحات در قانون اساسی شده است و تاکید دارد که ایران همچنان به مانند رژیم گذشته در این کشور گرفتار استبداد است.

روزنامه نیویورک تایمز نیز در مطلبی با اشاره به مصاحبه موسوی تصریح کرد که موضع مخالفان در ایران تندتر شده است. نیویورک تایمز نوشت که موسوی گفته است که رفتار حاکمان ایران دیکتاتوری و وحشتناک است!

این روزنامه به بخش دیگری از سخنان موسوی درباره اعدام 2 تن از آشوبگران و محاربان که اخیراً به حکم مقامات قضایی اعدام شدند اشاره کرد و نوشت که موسوی این اعدام ها را به منظور ترساندن مردم برای تسلیم شدن می داند.

نیویورک تایمز همچنین با این ادعا که اتهامات درباره تقلب در انتخابات ایران به سرکوب خشونت آمیز! در این کشور منجر شده است تصریح کرد که موسوی بر این باور نیست که انقلاب به اهداف خودش رسیده است.

همچنین روزنامه الشرق الاوسط که مواضعی کاملاً صهیونیستی دارد با بازتاب سخنان موسوی در تیتر گزارش خود نوشت که موسوی دیکتاتوری دینی را بدترین نوع دیکتاتوری می داند.

الشرق الاوسط که عنوان نخست خبرهای خود را به اظهارات روز سه شنبه موسوی اختصاص داده بود نوشت: میرحسین موسوی رهبر اصلاح طلب مخالف، در اذعانی بی سابقه و علنی انقلاب و اهداف آن را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت: ریشه های ظلم و دیکتاتوری هنوز وجود دارد.

از سوی دیگر؛ روزنامه آمریکایی واشنگتن پست هم در مقاله ای تاکید کرد که همبستگی آمریکا می تواند «انقلاب سبز ایران»! را تقویت کند.

همه اینها در حالی است که کماکان سران فتنه و از جمله موسوی با سخنان خائنانه خود و بدون مشخص کردن مرزها بستر تداوم آشوب ها و اغتشاشات را تهیه می کنند.

/ 0 نظر / 11 بازدید