همراه مردم روز 22 بهمن آخرین میخ تابوت فتنه را میکوبیم...

جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: همراه با مردم خواهیم بود تا در روز 22 بهمن آخرین میخ بر تابوت جریانهای فتنه گر کوبیده شود.

سردار احمدرضا رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی صبح یکشنبه در" گردهمایی مشترک امنیت آفرینان فجر تهران" در جمع فرماندهان بسیج، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی با بیان اینکه شما در مسیر ولایت با بصیرت قدم گذاشته اید افزود: حضرت علی(ع) اگر در برابر خوارج و نهروانیان ایستاد برای اصل ولایت بود و اگر زمان ایشان را با زمان خودمان قیاس کنیم خواهیم دید که رویدادها چقدر به هم نزدیک هستند.

سردار رادان تصریح کرد: برخی که با ولی فقیه تنها به دلیل مقام و منصب و یا آرامش همراهی می کنند کافی است سرسوزنی مقام و منصب و موقعیتشان جابجا شود آنگاه آسمان را به زمین می دوزند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بصیرت سفارش مقام معظم رهبری به ما بوده افزود: طراحان فتنه دو اشتباه بزرگ داشتند که از بی بصیرتی و کج فهمی آنان نشئت می گرفت.

سردار رادان اضافه کرد: اشتباه نخست این بود که آنها ایران را با کشورهای دیگری همچون گرجستان اشتباه گرفته اند و اشتباه دوم این بود که آنان متوجه نبودند که این کشور به نور ولایت مزین بوده و مردم ما ولی فقیه را مقتدای خودشان می دانند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در این فتنه چهره کسانی که در پشت نقابها پنهان شده بودند رو شد.

وی با بیان اینکه ما، کارکنان نیروی انتظامی و بسیج  قطعاً با عشق به ولایت پشت سر ولی فقیه حرکت می کنیم ادامه داد: مردان و زنانی که چشم فتنه گران را بیرون آوردند تا آخرین نفس پشت سر ولی فقیه ایستاده اند.

سردار رادان تصریح کرد: فتنه گران ابتدا خودشان را در قالب اعتراض اجتماعی نشان دادند و در ادامه چهره ضدانقلابی خود را عیان کردند و در روز عاشورا نیز چهره ضددینی خودشان را به مردم نشان دادند.
   

/ 0 نظر / 7 بازدید