ترور برخی شخصیتها راست کار اینهاست، از جمله: آیت الله منتظری

جوان آنلاین : یکی ازاعضای گروهک انجمن پادشاهی ازقصد این گروهک ضد انقلابی برای تروربرخی شخصیت ها به منظورایجاد تنش و آشوب در کشورخبرداده است.

یک منبع آگاه در گفت وگو با «جوان آنلاین» با اشاره به سخنان یکی از اعضای گروهک انجمن پادشاهی گفت: اعضای این گروهک اذعان کرده اند که با استفاده از فضای سیاسی کشور قصد ترور برخی از شخصیتها را داشته اند.

وی گفت: یکی ازمرتبطین گروهک تروریستی موسوم به انجمن پادشاهی که در یک شبکه ضد انقلابی داخل کشور فعالیت می نموده در اظهاراتی بیان داشته است که با توجه به فضای بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، انجمن پادشاهی ایجاد اختلاف و تفرقه میان آحاد مختلف جامعه و شخصیت های سیاسی و روحانی کشور را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده است.

وی عنوان داشته که از اهداف این شبکه ضد انقلابی ، ترورآیت الله منتظری (قبل از فوت) و یکی از مسئولان نظام بوده تا فضایی ایجاد شود که ابتداَ هواداران منتظری فکر کنند ترور وی توسط نیروهای انقلابی صورت گرفته و با ترور مقام مسئول نیز این ذهنیت برای نیروهای انقلابی به وجود آید که ترور وی توسط هواداران منتظری انجام شده و این خود باعث ایجاد تفرقه و اختلاف شود .

این فرد عنوان داشته که یک بار ازسوی انجمن پادشاهی مامور ملاقات با آیت الله منتظری شده است که نامبرده هم ماموریت خود را انجام و با عزیمت به قم با وی از نزدیک ملاقات نموده و موقعیت را برای اجرای عملیات ترور مورد بررسی قرار داده است.اما قبل از انجام ماموریت خود دستگیر شده است.

فرد مذکور اظهار داشته که یک قبضه سلاح کمری کالیبر 9 میلیمتری با تجهیزات جانبی برای اجرای عملیات ترور تهیه نموده است.

/ 0 نظر / 6 بازدید