بیست و دوم بهمن یوم الله ولایت...

بیست و دو بهمن 88 تجلی پشتیبانی دوباره از ولایت مطلق فقیه است

 

همدان-معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان گفت: بیست و دو بهمن 88 تجلی پشتیبانی دوباره از ولایت مطلق فقیه است.

"حمید عسگری" روز سه شنبه در نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان افزود: اصل و اساس برگزاری برنامه های سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر مبنای مشارکت مردم است .
وی اضافه کرد: مدیران دستگاه های دولتی همپای آحاد مردم از تمامی ظرفیت های استان برای نکوداشت دهه فرخنده فجر بهره خواهند گرفت .
وی گفت : حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله بیست و دو بهمن اوج پایداری و استقامت مردم در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه، قانون اساسی و آرمان های بلند امام خمینی (ره) و شهدا گرانقدر انقلاب اسلامی است .
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت : مردم با هوشیاری و حضور آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن ، بصیرت و وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به رخ جهانیان خواهند کشاند .
در این نشست اعلام شد در دهه فجر امسال در استان همدان 572 پروژه عمرانی با اعتبار بیش از 490 چهار هزار و 900 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید و 19 پروژه با اعتبار یک هزار و 760 میلیارد ریال نیز کلنگ زنی می شود .
همچنین 550 واحد مسکونی به ارزش 60 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی در سطح استان واگذار می گردد .
اجرای بیش از 2 هزار برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج ، توزیع بن نقدی بین 250 هزار نفر از مددجویان به ارزش 100 میلیارد ریال ، برگزاری جشنواره ادبی استان ، جشنواره تئاتر عاشوراییان و نمایش آثار جشنواره فیلم فجر با حضور 20 هزار نفر به مدت 10 روز از برنامه های دهه فجر در همدان است
همچنین همایش دانشجویی طریق جاوید مراکز آموزش عالی غرب کشور با موضوع انقلاب اسلامی ، ارائه خدمات درمانی رایگان در 570 مرکز بهداشت روستایی استان ، برگزاری همایش شکوه ریحانه ها ویژه بانوان استان ، میهمانی لاله ها و غبار روبی 560 گلزار شهدا سراسر استان همراه با برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه هایی خواهد بود که در ایام دهه فرخنده فجر در استان به اجرا در می آید.  

/ 0 نظر / 6 بازدید