بدو بدو، سوار شو اتوبوس اغتشاشگرا رفت...

 جریان فتنه در آخرین اقدام خود برای انجام اغتشاش به نیروگیری از حاشیه های شهر تهران مبادرت کرده اند.اخیرا تعدادی از عوامل جریان فتنه ضمن حضور در برخی محلات و کارخانجات حاشیه شهر تهران اقدام به جذب آنان جهت شرکت در تجمعات و اغتشاش در 22 بهمن و چهارشنبه سوری پرداخته و از آنان خواستار دریافت شماره حساب برای واریز پول شده اند.
این افراد همچنین وعده داده اند در صورتی که دستگیر شوند از آنان حمایت خواهند کرد.

 طیف رادیکال دوم خرداد و حامی میرحسین موسوی در جلسات استانی خود از برنامه ریزی ای سخن به میان آورده اند که به موجب آن،ساماندهی نیرو از استان ها برای  راهپیمایی 22 بهمن از مهمترین آن ها می باشد و اخیراً برخی اصلاح طلبان رادیکال در جلسات خود در برخی شهرها از هواداران خود درخواست نموده اند تا برای شرکت در راهپیمایی یوم الله22بهمن به تهران سفر نمایند.
یک منبع بسیار آگاه هم اظهار داشته:بنا شده است که شهرستان های نزدیک به تهران بیشترین حجم اعزام نیرو به تهران را داشته باشند.
 در ادامه با اشاره به سازماندهی برخی اراذل و اوباش در یکی از استان های همجوار تهران بر ای اعزام به تهران گفت:این اقدام بی شک مؤید برنامه ریزی سران فتنه برای اغتشاشگری و ایجاد آشوب و بهره برداری تبلیغاتی از مراسم ملی22 بهمن می باشد.

/ 0 نظر / 6 بازدید