به جایی رسیده که متن قانون اساسی را تو خونه مینوسن... جل الخالق...

حجت‌الاسلام سیدحمید روحانی گفت: در جریانی که پس از انتخابات اتفاق افتاد، دشمن زحمت‌های بسیاری کشید ولی وقتی پس از انتخابات، برخی از افراد، اساس انتخابات را رد کردند و مدعی تقلب شدند، قدرت‌طلبان و ساده‌لوحان به صحنه آمدند و اینگونه قدرت‌طلبی و جوسازی آغاز شد ولی اسناد و مدارکی که جسته‌و‌گریخته به دست می‌آید نشان می‌دهد که مسائل پس از انتخابات عمیق‌تر از آن بود که بتوان از آن به عنوان جنگ قدرت نام برد".

وی در ادامه یادآور شد: "در زمان انتخابات بروشورهایی توسط کاندیداها پخش می‌شد که به دلیل تعدد آن، به آن بی‌توجه بودیم ولی اگر به بروشور میرحسین موسوی نگاه کنیم می‌بینیم که در یکی از این بروشورها آمده است که ما انقلاب کردیم که هیچ مقامی در جمهوری اسلامی در پست خود جاویدان نباشد،‌ این سخن یعنی چه؟! ما در جمهوری اسلامی چه کسی را داریم که در مسؤولیت خود ماندگار باشد. به واقع رئیس ‌جمهور و نمایندگان و دیگر مسؤولان در مهلت مقرر قانونی خود مسؤولیت دارند، این بیان را کسی می‌کند که حتی در انقلاب نقشی نداشته؛ در واقع میرحسین موسوی حتی برای انقلاب یک سیلی هم نخورده است".

وی اضافه کرد:  در بازرسی خانه برخی از این افراد قانون اساسی جدیدی به دست آمده که در آن با رویکرد اندیشه سکولاری نگارش شده و این نشان می‌دهد که این عده با تفکر خاصی این فتنه‌ها را آغاز کردند. البته در دوران مشروطیت نیز چنین فضایی را شاهد بودیم به طوری که فراماسون‌ها می‌گفتند، باید برای رسیدن به قدرت از روحانیت استفاده کنیم ولی وقتی حکومتی تشکیل دادیم نباید روحانیت در آن حضور داشته باشد بلکه باید حکومت‌مان لائیک باشد

/ 0 نظر / 6 بازدید